• ru
  • ua
м. Київ, вул. Григорія Гуляницького, 44/1

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

СБ 10:00 - 17:00 (по запиту)

НД - Вихідний

Доставка по всій Україні

Черепиця як покрівельне покриття

Натуральна черепиця - різновиди

Глиняна або керамічна

Це натуральний матеріал. Для його виробництва використовується легкоплавка глина з довгим терміном експлуатації - близько 100 років або більше. Дах, зроблена з цього матеріалу, виглядає дуже елегантно, в класичному стилі. Забарвлення - натуральні відтінки глини. Згодом колір стає ще глибше, більш насиченим і природніше.

Незважаючи на те, що елементи глиняної черепиці дуже тонкі, сама вона витримує будь-які природні впливу і механічні фактори. Це дуже теплий матеріал, який після нагрівання на сонці повільно повертає тепло всередину, завдяки чому краще просихають крокви. Також забезпечує хорошу шумоізоляцію. Загальна маса виходить великий, тому при облаштуванні потрібно продумати міцні крокви. Ціна 1 м2 - 800-2500 руб., В залежності від оформлення і виробника.

Штучна черепиця

Цементно-піщана

Також робиться з натуральних матеріалів - суміші кварцового піску і цементу з різними пігментами. Цей матеріал стає твердим не в результаті випалення, а після застигання бетонної складу. Колір отримують шляхом додавання барвників, тому в асортименті присутні не тільки натуральні, але і інші, більш оригінальні відтінки. Цементно-піщана черепиця так само стійка до природних явищ і довговічна, як і керамічна. Ціна - 400-1950 руб \ м2.

Композитна

Це металочерепиця, імітація натуральної. Являє собою багатошаровий матеріал на основі стали і деяких інших компонентів. Для імітації натуральної черепиці поверх наносять кам'яну крихту. Термін експлуатації також великий - 50 років і більше. Композитна черепиця легше натуральної, забезпечує хорошу звукоізоляцію. Випускається в широкому розмаїтті відтінків, не вигоряє, довго зберігає колір. Ціна - близько 1000 руб \ м2.

Бітумна або м'яка

Називається також гнучкою. Основа - просочене бітумом скловолокно, поверх накладається фарбований гранулят. Виглядає як гнучка і тонка пластина з вирізками. Якщо накласти їх одну на іншу, виходить імітувати натуральне покриття з черепиці. Термін служби порівняно невеликий, приблизно 15 років, іноді більше, в залежності від виробника і кількості шарів.

Завдяки гнучкості і наявності фарбованого грануляту, дизайнерські можливості матеріалу практично необмежені. Використовується широкий асортимент забарвлень, форм, текстур. Не можна сказати, що цей матеріал практичний і простий в догляді. У місцях, де є тінь або погано провітрюється, часто з'являється мох. Деякі виробники використовують спеціальні просочення, але власнику бажано самостійно стежити за дахом, періодично прочищати її.

Живі організми ніяк не впливають на технічні характеристики конструкції, через них страждає тільки зовнішній вигляд даху. Сама ж покрівля відрізняється легкістю, хорошою звукоізоляцією. Вартість - 300-1800 руб \ м2.

Скільки коштує установка під ключ, як швидко це відбувається

Загальна вартість робіт включає:

  • облаштування крокв;
  • укладання утеплювача, паро- та гідроізоляції;
  • установку покрівлі.

Терміни монтажу залежать від сезону. Влітку доводиться довше чекати, поки звільняться робочі, але саме час робіт скорочується, якщо погода хороша. Восени або навесні терміни розтягуються, так як можливі дощі.

У нашій компанії працюють справжні професіонали. Ми надаємо послуги монтажу під ключ з нуля, займаємося також реконструкцією дахів.