loader
вул. Московська 44/1

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

СБ 10:00 - 17:00

НД - Вихідний

Доставка по всій Україні
Фільтр

Натуральний камінь


Мінімальна ціна: 0 грн

Максимальна ціна: 0 грн

Кількість товарів: 0

Фасадний камінь - популярний матеріал для декоративного оздоблення фасадів будівлі. Відрізняється гарною механічною міцністю, великим терміном служби, екологічністю. Також стійкий до різних примх природи: не боїться дощу, снігу, сильних морозів. Це й посприяло його широкому поширенню в сфері будівництва.

Застосування фасадного каменю

Декоративний фасадний камінь використовується для облицювальних робіт зовнішніх частин будівель. Найчастіше його застосовують в первісному вигляді, без жодних додаткових обробок.

Завдяки прекрасним естетичним властивостям фасадний камінь робить будинок красивим і респектабельним. А заодно говорить про власника, як про забезпечену людину з хорошим смаком.

Різновиди фасадного каменю

У будівельній сфері застосовується фасадний камінь 2 видів:

  • натуральний (природний);
  • штучний.

Кожен має відмінні риси, в яких треба розібратися перед покупкою.

Натуральний фасадний камінь створюється» самою природою, наприклад як травертин, в зв'язку з чим його часто називають "диким". Видобувається він у спеціальних кар'єрах.

Головною його перевагою вважається довговічність. Прикладом цього є будинки, побудовані понад 100 років тому. Їх фасади оздоблені цим матеріалом, і вони до цього дня виглядають просто чудово.

Існує безліч різновидів природного фасадного каменю для оздоблення фасаду:

  • мармур;
  • базальт;
  • кварцит;
  • вапняк;
  • піщаник;
  • сланець.

Найбільшого поширення в будівництві набули сланець, піщаник, вапняк.

Непоганою альтернативою натуральному вважається штучний оздоблювальний камінь для фасадів. В першу чергу за рахунок ціни: коштує він дешевше, що є вагомим плюсом на користь його придбання. Також штучний фасадний камінь має меншу вагу та відрізняється великою різноманітністю за формою і кольоровим відтінкам. Крім того, він простіше монтується: особливі навички тут не потрібні, тому з такою роботою справитися легше.

Зрозуміло, остаточний вибір за вами. Який фасадний камінь вибрати - кожен вирішує самостійно. Багато в чому все залежить від наявного бюджету, але не варто забувати про зовнішній вигляд, термін служби і інших важливих характеристиках конкретного виду декоративного фасадного каменю.

Ціни на облицювальну фасадний камінь

Вартість фасадного каменю залежить в першу чергу від його виду. Також на ціни впливають габарити, колір, властивості тощо. Для загальної картини нижче наведені середньостатистичні розцінки на фасадний камінь:

Вид Ціна
Натуральний 400-500 грн. / кв.м.
Штучний 200-300 грн. / кв.м.

Штучний фасадний камінь в Києві

Купити якісний природний і штучний облицювальний фасадний камінь за доступною ціною ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі зібрані як натуральні, так і штучні оздоблювальні матеріали. Зрозуміло, вони відрізняються за кольором, фактурі і багатьма іншими критеріями, що надає вам повну свободу вибору.

Якщо виникнуть будь-які питання - задайте їх консультанту. Зв'яжіться з ним по телефону в зручний час, і він пояснить будь-які моменти. А при необхідності допоможе з вибором фасадного каменю, плитки та цегли і оформить покупку з доставкою по Киэву або інший регіон України.