• ru
  • ua
м. Київ, вул. Григорія Гуляницького, 44/1

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

СБ 10:00 - 17:00

НД - Вихідний

Доставка по всій Україні

Про компанію

Klinker Stone - це перший в Україні бутик-салон кераміки та каменю.

Ми поставляємо і виробляємо ексклюзивні матеріали для тих, кому важливо, щоб будинок виглядав неповторно.

Ми багато знаємо про ефективність матеріалів і якості будівництва і вже 10 років допомагаємо     клієнтам створювати будинку мрії. Нам є що розповісти не лише про бетон, цеглу, блок, фасадні     матеріали, а й про  тренди в дизайні та інноваціях в будівництві.

 Для нас важливо зробити так, щоб процес вибору матеріалів був задоволенням. Саме тому ми     створили  перший в Україні бутик-салон кераміки та каменю, в якому Ви з комфортом і в приємній     атмосфері  можете вибрати кращі матеріали "Наш салон". У нас Ви побачите     повноцінну     виставку, а зовнішній  вигляд і якість матеріалів зможете оцінити на великому     фрагменті     стіни в поєднанні з покрівлею,   декорами і цоколем.

В нашій компанії працюють фахівці, яким не все одно, яким вийде Ваш проект.  Вони  наддадуть професійну консультацію з будь-яких питань і підберуть індивідуальне рішення саме для Вас.

Наш портфель продукції постійно оновлюється: ми кожен день шукаємо кращих виробників по всьому світу, а також виготовляємо ексклюзивні вироби з натурального каменю. Саме тому з Klinker Stone Ви зможете здійснити всі свої бажання і реалізувати найсміливіші проекти.

Чекаємо Вас за адресою: Київ, вул. Московська, 44 \ 1, в клубному будинку Британського кварталу.