Головна Корисна інформація

Чорний сланець: особливості застосування

Чорний сланець: особливості застосування

https://klinker-stone.com.ua/uploads/blog/85/large-67cc420705951.webp

18.03.2021

Натуральний сланець набув широкого поширення в якості оздоблювального матеріалу. Його унікальна фактура дуже цінується дизайнерами. Головна особливість матеріалу - гладка поверхня з невеликим рельєфом.

Завдяки міцній структурі сланець використовується для облицювання стін і мощення. Інші характеристики матеріалу - вогнетривкість, стійкість до низьких температур і водонепроникність. Ці якості зумовили застосування каменю для зовнішньої обробки будівельних конструкцій. Але найчастіше його використовують в якості покрівельного матеріалу, який має рекордний термін служби - до 200 років. У цій сфері сланець залишив далеко позаду інших конкурентів.

Облицювання фасаду

Сланець використовується як для облаштування вентильованого фасаду, так і для створення стандартної клейовий кладки. Популярність натурального каменю пояснюється його незвичайними відтінками і рельєфною фактурою. Завдяки цьому він гармонійно вписується в будь-яке оточення. Саме через вміння створити природну атмосферу сланець все частіше застосовується для зовнішньої обробки будівель.

Інтер'єр

Сланцева плитка відносно недавно використовується для оформлення інтер'єру. Виріб прекрасно поєднується з сучасним стилем. Але камінь - досить важкий матеріал, тому зловживати ним не варто. Оптимальне рішення - створення з його допомогою цікавих акцентів.

Мощення

Чорні плитки прекрасно виглядають в ландшафтних композиціях. З них виходять відмінні підпірні стіни. Також їх можна використовувати для оформлення альпійських гірок, облаштування штучних гротів і водойм. Дуже оригінально виглядає тераса зі сланцевих плит. У питаннях функціональності, натуральності та адекватної вартості у матеріалу немає конкурентів.

Шпон

Він відрізняється від звичайного каменю гнучкістю і невеликою вагою. За рахунок цих характеристик шпон з чорного сланцю можна використовувати в областях, традиційно закритих для даного природного матеріалу, наприклад, для обробки горизонтальних поверхонь. З його допомогою можна швидко і відносно недорого створити стіну з цього каменю. Використання аналогів потребують значно більше зусиль і фінансів.

Основу гнучких панелей становить тонкий шар сланцю. Він фіксується на полімерну підкладку. Така конструкція забезпечує гнучкість вироби, що дозволяє надати йому будь-яку, в тому числі, вигнуту форму. Окремо варто відзначити унікальність кожного листа, адже в природі не зустрічається двох плит з однаковою фактурою.

Вас можуть зацікавити

Більше інформації по темі кераміка

8

Догляд за сланцевою підлогою

детальніше
9

Унікальні властивості сланцю

детальніше