loader
вул. Московська 44/1

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

СБ 10:00 - 17:00

НД - Вихідний

Доставка по всій Україні

Сланець ідеально підходить для будь-якої архітектури:


Авторська розробка матері природи дарує просто фантастичні можливості різних розмірів і форм, що робить сланець незамінним матеріалом для використання в будь-яких проєктах.


Стереотип, свідчить, що сланець це доля класичних будинків які давно застаріли. Асортимент моделей сланцю Cupa та SSQ йде в ногу з сучасною архітектурою. Ви отримуєте повну свободу реалізації найсміливіших варіантів дизайну.


Сланець збільшує ліквідність нерухомості:


В ціноутворенні будь-якої нерухомості обов’язковим пунктом є вартості матеріалів, котрі були використані в будівництві. Сланець є безумовним фаворитом покрівельного ринку з ідеальною репутацією та відмінними характеристиками. Його використання на покрівлі це безпрограшний варіант.


Сланець економічно вигідний покрівельний та фасадний матеріал:


З часом, коли будь-які інші матеріали потребують реставрації або заміни, сланець буде зберігати свій початковий зовнішній вигляд.


Сланець продовжує життя Вашого будинку:


Якщо Ваш фасад або покрівля виконана зі сланцю, Вам немає про що хвилюватися, тому що це самий довговічний покрівельний та фасадний матеріал.

Є зафіксований факт експлуатації сланцю на покрівлі — більш як 200 років. Гарантія на продукцію SSQ від 75 до 100 років.


Сланець бездоганно чистий та натуральний продукт:


Сланець екологічний камінь, в ньому немає ніяких домішок. Всі етапи видобутки та обробки сланцю проходять без втручань будь-яких хімічних процесів.

Рекомендовані товари