Червона облицювальна цегла

9 найменувань

Найпоширеніший і затребуваний оздоблювальний матеріал, який робить будівлю солідним і ошатним, - червона облицювальна цегла. Завдяки однотонної забарвленням, він надає фасаду зібраний, цілісний вигляд. Таке рішення поєднує в собі строгість, стриманість і святковість. Пара хвилин - і ви дізнаєтеся про його особливості виробництва, достоїнства і видах.

Фасадна цегла червоного кольору призначений для зовнішньої обробки фундаменту і стін будівель. Одночасно виконує декоративну і конструктивну функції. Є багатоцільовим - при необхідності може замінити звичайний будівельний червона цегла.

Особливості виробництва

Найпоширеніша різновид - керамічний облицювальна цегла. Для нього використовують спеціальні сорти глини. Формувальні суміші пропускають через фільєри під тиском - так утворюється суцільний потік складу. Висоту блоку надають в процесі обрізки. Потім заготовка обпалюється в печі при температурі до 1400 градусів.

Форму спекают в єдину структуру, за характеристиками схожу на натуральний камінь. Лицьова цегла червоного кольору робиться порожнистим. Це необхідно для зниження ваги і зменшення навантаження як на фасад, так і на всю будівлю в цілому.

Головні переваги

Купити червона цегла для облицювання фасадів варто через таких його достоїнств:

  • стійкість до вологи;
  • довговічність - з роками відтінок стає тільки більш насиченим і красивіше;
  • невисока теплопровідність;
  • екологічність;
  • морозостійкість.

Перед покупкою потрібно знати і про деякі недоліки матеріалу. Для укладання потрібен досвідчений муляр. При неакуратної або непрофесійній роботі кладка може незабаром почати руйнуватися або тріскатися. Але цей мінус повністю виключається, якщо робота виконується фахівцем.

Різновиди

В каталозі Klinker-Stone за найдоступнішою ціною в Україні можна замовити різні види облицювальний матеріал. Він ділиться на:

  • керамічний. Робиться з глини, обпалюється при високій температурі;
  • клінкерна. Процес виробництва такої ж, але при випалюванні температура ще підвищується майже до точки плавлення. У підсумку червона облицювання стає абсолютно несприйнятливою до вологи;
  • гіперпрессованний. Робиться з цементного складу з додаванням вапняку. Сформований матеріал не обпалюється, а застигає під тиском. У підсумку виходить непустотелий червона облицювальна цегла.

Матеріал відрізняється за розмірами і рельєфів поверхні. Остання може бути шорсткою, колотої, під кору дуба. Червона облицювальна цегла робить фасад зовні більш привабливим.