Плитка, сформована вручну, має ряд переваг. Вона відрізняється:
- високою міцністю;
- оригінальністю, незвичайністю архітектурних рішень;
- доступною вартістю.
Варто розглянути також особливості виробництва цього матеріалу.
Фасадна плитка - економний варіант обробки
Для облицювання різних поверхонь в якості основних матеріалів зараз багато хто використовує штукатурку і лицьову цеглу. Гарну альтернативу таким визнаним лідерам ринку складе фасадна або клінкерна плитка, сформована вручну. Завдяки великому вибору фактур і забарвлень вона виглядає дуже стильно, прекрасно вписується в будь-який інтер'єр. З її допомогою можна створювати приголомшливі візуальні картини.
Клінкерна і фасадна плитка ручного формування відрізняється від іншої, аналогічної керамічної продукції підвищеною стійкістю до зносу. Все завдяки технологічним особливостям виробничого процесу, зокрема випалу при високих температурах. В результаті цього матеріал не вицвітає, залишається таким же яскравим і барвистим довгі роки.
Головні переваги плитки, формованої вручну
Матеріал відрізняється:
- міцністю. Товщина виробу оптимальна, що дозволяє вберегти фасад будівлі від будь-яких негативних впливів, наприклад, вологи або корозії;
- красою. Зовні така обробка дуже схожа на ручний цегла;
- оригінальністю. У кожної плитки - ексклюзивні фактури і дизайнерські рішення. Принцип ручного формування передбачає вкладання робочого розчину в спеціалізовані опоки. Це мінімізує ймовірність отримання однакових виробів. Особливий дизайн ( «під старовину») підвищує ексклюзивність матеріалу;
- прийнятною вартістю. За ціною продукція набагато доступніше в порівнянні з ручним цеглою, адже на виході потрібно менше оздоблювального матеріалу.
Вартість залежить від сировини і виробника. Розцінки відрізняються, тому можна підібрати варіанти на будь-який бюджет.
Як випускається
Плитка ручного формування виробляється строго поетапно. Готовий розчин, попередньо оброблений мінеральної різнобарвною посипкою, забивається в форму або вкидається з великої висоти. Завдяки такому підходу плитку простіше потім діставати, можна перевозити безпечно, без страху, що вона розіб'ється. В якості сировини використовується глина або клінкер. Цей матеріал обпалюється при дуже високій температурі, в результаті набуває підвищену стійкість до морозів.
Плитка виходить пористою і легкої, але це ніяк не позначається на її влаготталківающіх характеристиках і міцності. Максимальну довговічність їй надають шляхом застосування клею.
Клінкер вже дуже давно використовують для отримання продукції ручного формування. Він прекрасно підходить для виробництва плитки 16 мм підвищеної товщини. За своїми характеристиками вона перевершує інші керамічні аналоги. За рахунок регулювання температури при випалюванні, тобто природного методу, отримують багату кольорову гаму.
Фасадна і клінкерна плитка ручного формування буде відмінним варіантом для обробки під час ремонту або реконструкції. Простота застосування і надійність зробили її лідером ринку будматеріалів. Сучасна продукція відповідає всім екологічним стандартам.